Değer Tespiti nasıl yapılır?

Bu bilgileri bir otomobil değer tespiti gerçekleştirmek ve size otomobilinizin ortalama piyasa değerini sunmak için kullanacağız. Sonuç olarak otomobili görmeden değerleme yapmak mümkün değildir.Bu nedenle, satın almayı teklif etmeden önce her zaman bir aracın servislerimizde muayenesini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet sizin için tamamen ücretsiz olup, size ve tarafımıza otomobilinizin değerine ilişkin uygun bir anlayış sunmaktadır.Hasarların yanı sıra, spesifik özellikler ve olağandışı kişiselleştirme gibi unsurların tamamı bir otomobilin fiyatı bakımından önemli faktörlerdir. Sizin için adil bir teklif sunuyor ve değer tespiti yaptığımız herhangi bir otomobili satın almayı garanti ediyoruz.Randevu Online değer tespitinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız, size en yakın şubemizden kolayca bireysel randevu alabilirsiniz. Tüm evrakları, anahtarları ve servis geçmişi kaydınızı yanınıza aldığınızdan emin olun. Ardından muayenemizi gerçekleştirerek size bir teklif sunacağız. Fiyatımızı beğenir ve otomobilinizi satmaya karar verirseniz, herşeyi hemen orada düzenleyebiliriz.Tüm süreç en fazla 30 dakika sürer. Neden Sellbycar.com'u tercih etmelisiniz? Sellbycar, açıkçası kullanılmış otomobilinizi satmanın en hızlı, en kolay ve en iyi yoludur. Pek çok zamanınız ve çabanız size kalsın ve uzmanlarımız tarafından şeffaf değerlemeye dayalı olarak aracınız için gerçeğe uygun bir teklif alın.

Sellbycar.com da online değer tespitinizi almak oldukça kolay dır. Sadece aşağıdaki adımları izleyin;

  • 1. Otomobilinizin Markasını, Modelini ve Yılını girin.
  • 2. Kilometre ve Fiziki Durum, Vites, Yakıt gibi daha fazla temel bilgi verin.
  • 3. Formu Bize Gönderin.


Sellbycar.com'u tercih etmenin sizin için avantajları neler dir?

Otomobilinizin online reklamını verme sıkıntısı yok Çağrıları yanıtlamak ve muhtemelen cidden ilgili olmayan kişilere randevu vermek gibi zaman alan bir süreç yok otomobilinizi satmaya çalışırken devalüasyon riski bulunmuyor. Adil teklif, kolay süreç ve hızlı ödeme garantisi..


Otomobilim web sitenizde listelenmemiş, ne yapmalıyım?

1980 yılından bu yana imal edilmiş tüm otomobiller ile ilgili bilgileri saklıyoruz. Web sitemizden online değer tespiti alamıyorsanız yine de randevu alabilirsiniz.


Otomobilim artık çalışmıyor. Yine de satın alacak mısınız?

Evet, biz ayrıca hasarlı ve hurda araçları da satın alıyor ve net defter değerine dayalı olarak size adil bir teklif sunuyoruz. Çalışmayan otomobilinizi taşımada sorun yaşarsanız, sadece servis yardım hattımızla irtibata geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Bir ithal otomobilim olursa, ne yapılmalıdır?

İthal otomobilleri de satın alıyoruz. Sadece soğuk ve sıcak derecelere uygunluğu ve Türkiye standartlarına uyumu gibi bazı ek hususları kontrol etmeliyiz. Türkiye dışında tecilli otomobilleri de satın alıyor musunuz? Şu anda, sadece Türkiye'de tescilli otomobilleri satın alıyoruz, ancak yakın zamanda daha fazla ülke eklenecektir.


Bir aile ferdim ya da arkadaşım adına bir otomobili satabilir miyim?

Evet. Bir akrabanız ya da arkadaşınız adına satış yapıyorsanız, otomobil sahibinden alınmış bir yetki belgesi istiyoruz. Para ruhsatta belirtilen isme karşılık gelen, otomobil sahibinin banka hesabına havale edilecektir. Ayrıca, otomobil sahibinin ve adına aracı satan kişinin resmi olarak verilmiş kimlik belgesine ihtiyacımız var.


Vefat bir akrabamın otomobilini satabilir miyim?

Bunun son derece duygusal ve stresli bir zaman olduğunu anlıyoruz ve bu durumu çözmek için size yardım etmek isteriz. Yasal kaygıları karşılamak için belirli evraklara ihtiyaç duyuyoruz, ancak müşteri hizmetleri birimimiz ihtiyaç duyduğunuz her hususta size yardımcı olacaktır sadece Servis Yardım Hattımızla irtibata geçin.


Bir şirket adına otomobil satmak mümkün müdür?

Evet. Bir şirket otomobilini satabilirsiniz. Sadece aşağıdaki evrakları getirin, biz süreci yöneteceğiz: · Atanan kişi için resmi olarak verilmiş kimlik belgesi · Şirket antetli kağıdı üzerinde şirketin imza yetkilisi tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş bir yetki belgesi. Şirketinizin banka hesabı bilgileri Şirket iş ruhsatının bir kopyası Tüm anahtarlar, hizmet geçmişi kaydı ve ruhsat.


Otomobilim üzerinde ödenmemiş finansman bulunuyor. Bunu satın alabilir misiniz?

Aracınız üzerindeki ödenmemiş finansmanın tamamen ödenmesi için düzenleme yapabiliriz. Lütfen, finansman şirketinizden (örneğin banka) alınmış, güncel hesap kapatma rakamının ayrıntılı olarak belirtildiği bir güncel yazı almanız gerekeceğini unutmayın. Hesap kapatma tutarı otomobiliniz için size ödenen tutardan düşülecektir. Ödenmemiş tutarınızı ödeyeceğiz.


Ticari araçları satın alıyor musunuz?

Şu anda sadece binek otomobil satın alıyoruz, ancak üzerinde çalışıyoruz.


Online değer tespiti değişebilir mi?

Online değer tespiti size otomobilinizin güncel piyasa değeri hakkında fikir verir. Bir nihai fiyat teklif etmeden önce, daima yerinde muayene gerçekleştiriyoruz. Bir aracın değerini tespit ederken dikkate alınması gereken çok sayıda faktör vardır. Bir otomobilin geçmişinin herhangi bir unsuru ve aynı zamanda spesifik özellikler veya isteğe uyarlama değer üzerinde büyük etkiye sahiptir. Bu faktörleri online olarak göremediğimiz için, teklif ettiğimiz fiyat online değer tespitinden farklı olabilir. Otomobiliniz beklenenden daha iyiyse, fiyat daha yüksek olabilirken, diğer taraftan hasarlar nihai fiyatı düşürebilir. Size adil bir teklif sunmayı ve bir şeffaf değer tespiti gerçekleştirmeyi garanti ederiz.


"Muayeneye tabi olarak" ifadesi ne anlama gelir?

Online değer tespitlerimiz piyasa değeri göstergeleri olup, bir sözleşme olarak yorumlanmamalıdır. Herhangi bir satın alma işleminden önce, uzmanlarımız tarafından otomobilinizin bağımsız olarak değerlemesi gereklidir. Bir otomobilin geçmişinin herhangi bir unsuru ve aynı zamanda spesifik özellikler de fiyatı üzerinde büyük etkiye sahiptir. Online olarak bir aracın belirli özelliklerini göremediğimiz için, online olarak teklif edilen değer nihai fiyata göre farklılık gösterebilir.


Bir işlem ücreti var mı?

Hiçbir işlem ücreti alınmamaktadır. Tüm hizmetlerimiz sizin için tamamen ücretsizdir.


İlk online değer tespitim, birkaç ay önce yapıldı. Halen geçerli midir?

Otomobil piyasası günlük değişikliklere tabidir. Otomobilinizin değerine ilişkin güncel fikir edinmek için, lütfen araç bilgilerinizi tekrar giriniz. Bu işlem sadece 15 saniyede gerçekleştiriliyor.


Otomobilimin fiyatını nasıl hesaplıyorsunuz?

Otomobil satın alma alanındaki deneyimimiz ve aynı zamanda geniş kapsamlı piyasa bilgimiz otomobilleri gerçeğe uygun olarak ve mevcut piyasa koşulunu dikkate alarak değerlememize olanak tanıyor. Online olarak girdiğiniz veriler ve aynı zamanda kalifiye uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen yerinde değerleme size gerçeğe uygun ve rayiç bir teklif sunmamızı sağlıyor. Değer tespiti yaptığımız tüm otomobilleri satın almayı garanti ediyoruz, böylece teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde, otomobilinizi hemen satabilirsiniz, tüm süreç tarafımızca yönetilmektedir- Tüm bunlar sadece 30 dakikada gerçekleştiriliyor! Pazarlık yok. Uğraşmak yok.


Nasıl randevu alabilirim?

Web sitemiz üzerinde değer tespitinizi aldığınızda, sizin için uygun zaman ve yer için randevu almanıza olanak tanıyan bir online formüle yönlendirileceksiniz. Daha sonra e-posta yoluyla randevunuzu teyit edeceğiz. Bir online randevum olmadığı takdirde, doğrudan şubelerinizden birine gidebilir miyim? Randevular zorunlu olarak gerekli değildir. Bu nedenle, online randevu almamışsanız, yine de şubelerimizden birinde bizi ziyaret edebilirsiniz, otomobilinizi ücretsiz olarak değerlemekten ve muayene etmekten memnuniyet duyarız. Ancak, gitmeden önce şubenin açık olduğundan emin olmak ve beklememek için şubemizden durumu kontrol etmenizi tavsiye ederiz.


Otomobilimi adresimden alacak mısınız?

Hayır, şu anda otomobilleri adresten almıyoruz. Çok yakın bir zamanda bu hizmetimizi de hayat geçireceğiz.


Randevu süreci nedir?

Tüm randevu maksimum 30 dakika sürmelidir. Araç eksperlerimizden biri otomobilinizin muayenesini gerçekleştirecek olup, muayene bir kısa test sürüşünü de içermektedir. Test sürüşü otomobilinizin gerçeğe uygun değerini belirlememize olanak tanır. Daha sonra, araç alıcımız otomobilinizi hemen satın almak için teklif edeceğimiz fiyatı size teklif edecektir. Teklifimiz sizin için uygunsa ve otomobilinizi bize satmayı kabul ederseniz, satış için gerekli tüm evrak işlerini tamamlayacağız ve size ödeme yapacağız. Muayene ettiğimiz her otomobili satın alıyoruz. Bu husus garanti altındadır.


Randevu aldım, tarihleri değiştirebilir miyim?

Evet, lütfen randevu bilgilerinizi düzeltmek için Servis Yardım Hattı ile irtibata geçin, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Hangi saatlerde randevu alabilirim?

Otomobil bilgilerinizi sunduktan ve online değer tespitinizi gördükten sonra, mesai saatlerini ve istediğiniz randevu için uygun zaman dilimlerini görebilirsiniz.


Otomobilin ruhsatı benim adıma değilse ne olur?

Ruhsat aracın tescilli sahibinin bilgilerini içerir. Sahteciliği önlemek için, sadece ruhsattaki isim size aitse aracı sizden satın alacağız. Otomobilinizi satmak istiyorsanız ve otomobilin tescilli sahibi olmamanızın haklı bir sebebi varsa, lütfen Servis Yardım Hattımızla irtibata geçin, size yardımcı olmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.


Orijinal ruhsatım olmazsa, ne olur?

Orijinal ruhsat olmaksızın herhangi bir otomobili satın alamayız. Orijinal ruhsatınız yoksa, ilgili trafik müdürlüklerine başvurarak yenisini alabilirsiniz.