Aracınızın Kredi Borcunu Ödüyoruz

* Bir fiyat tahmini (fiyat tespiti) aldıktan sonra, muayene için randevu alabilirsiniz. Bir aracın değeri geçmişine ve ilgili durumuna göre belirlenir. Bu kapsamda, değeri tahmin ettiğimizde tarafımızca görülemeyen, olağandışı özellikler ve aynı zamanda isteğe uyarlama yer almaktadır. Bu nedenle, gerçek değer tespiti yerinde muayeneden sonra teklif edeceğimiz fiyat farklılık gösterebilir.

30 Dakika

Aracınızı otuz dakikada en güncel fiyatlarla değerine alıyoruz. 30 dakikada aracınızı satabilirsiniz.

Güvenilir Yerdesiniz

Teklifimizi beğenirseniz aracınızın ödemesini banka hesabınıza gönderelim.

Anında Ödeme

Anlaşma sağlandığı anda aracınızın bedeli hesabınıza havale edilmektedir.

%100 ÜCRETSİZ

Servisimizde tamamen ücretsiz ekspertiz yapalım, kesin fiyat teklifimizi yapalım

about

Sellbycar.com

Sellbycar.com Türkiye'de araç satışına bambaşka bir boyut kazandırıyor. Arabanızı en güvenilir ve en uygun şekilde satma olanağı sunuyoruz. İkinci el aracınızın fiyatını internet sayfamızdan anında ücretsiz öğrenerek dilerseniz 30 dakika gibi kısa bir zamanda bize satabilirsiniz.
Sellbycar.com ile Türkiye'nin, güncel fiyatlar ve hızlı satın alma hizmetinden yaralanarak zorlu satış işlemlerinden kurtulabilirsiniz.Sellbycar.com Türkiye ; ücretsiz olarak aracınızın sicil iptali, banka kredilerinin ödenerek kapatılması hizmetlerini sunar. Sizlere hızlı ve kolay bir araç satışınızı kolaylaştıracak bir hizmeti sunuyoruz.